Dzisiaj jest: 22.9.2019, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Ogłoszenie:

Aplikacja Moje Dafi-przypomnienie o wymianie filtra

dodano: 2019.08.30 ważne do: 2020.08.29 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Dafi jest polską marką, jaka stawia na poprawę jakości wody przez wysokiej jakości narzędzia do oczyszczania takie jak dzbanki czy butelki filtrujące. Przez przeszło 30 lat firma Dafi stawała się symbolem klasy i innowacyjnych rozwiązań stawiając nieustannie na głównym miejscu zadowolenie klienta. Dzięki aplikacji Moje Dafi, którą możesz pobrać na swojego smartfona, będziesz na bieżąco, a aplikacja przypomni Ci co miesiąc o wymianie filtra czy o potrzebie zakupu nowego. Aplikacja Moje Dafi jest wyjątkowo prostym oraz intuicyjnym narzędziem wykonanym dla posiadaczy butelek i dzbanków oczyszczających Dafi. Nie czekaj oraz zacznij swój miesiąc z filtrami Dafi już dzisiaj!
Kontakt
Dafi Aplikacja
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .