Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Ogłoszenie:

Dafi-strategiczne elementy rozwoju

dodano: 2019.08.30 ważne do: 2020.08.29 wyświetleń: 206
Szczegóły ogłoszenia:
Dafi to polska firma zajmująca się produkcją urządzeń do oczyszczania wody takich jak dzbanki czy butelki filtrujące. Dafi funkcjonuje na polskim rynku od ponad 30 lat, przez ten okres stale stawiając na znakomitej jakości innowacyjne rozwiązania. Do realizacji naszych urządzeń korzystamy  wyłącznie z najdoskonalszej klasy środków produkowanych w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Dzięki doświadczeniu i inwestycjom w zasób ludzki firma Dafi stale się rozwija rozwijając i rozszerzając własną propozycję. Przez przeszło 30 lat marka opatentowała wiele autorskich rozwiązań produkcyjnych, jakie przyczyniły się do poprawy jakości wody w budynkach milionów nabywców na całym globie. Wytwórnia Dafi ma siedzibę w Polsce, a wszystkie oddziały odpowiedzialne za wdrażanie naszych produktów dostępne są w jednym miejscu.
Kontakt
Dafi Poznaj Nas
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .