Dzisiaj jest: 20.11.2019, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Ogłoszenie:

Wygodna i praktyczna wyciskarka do soków Dafi

dodano: 2019.11.06 ważne do: 2020.11.05 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Lubisz pić świeże soki wyciskane z owoców? Do ich pozyskania niezbędna Ci jest dobra wyciskarka, jaka łatwo oraz skutecznie wyciśnie sok z owoców. Firma Dafi to polskie przedsiębiorstwo, jakie słynie z urządzeń do filtrowania wody takich jak dzbany filtrujące czy podręczne butelki do filtrowania wody. Dafi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich kontrahentów sprzedaje także wyciskarki do soków, jakie są wspaniałym uzupełnieniem dzbanków i karafki. Wyciskarka Dafi jest sposobem na łatwe i błyskawiczne zdobycie soków ze świeżych owoców. Wyciskarkę Dafi możesz wziąć gdziekolwiek zamarzysz, gdyż jest poręczna i praktyczna. Dołącz do tysięcy szczęśliwych nabywców i ciesz się orzeźwiającymi sokami bezpośrednio z wyciskarki Dafi.
Kontakt
Dafi Wyciskarka
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .