Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
Ogłoszenie:

Szklana karafka Dafi stalowa

dodano: 2019.11.16 ważne do: 2020.11.15 wyświetleń: 145
Szczegóły ogłoszenia:
Korzystasz z akcesoriów oczyszczających od marki Dafi takich jak dzbanek lub butelka do oczyszczania wody z kranu? Świetnie! Pamiętaj jednak, iż przefiltrowaną wodę należałoby przechowywać w eleganckim pojemniku takim jak szklana karafka, która stworzona jest z doskonałej klasy szkła. Karafka jest dopełnieniem dzbanków i butelek filtrujących i wyciskarki. Możesz w niej przechowywać wodę lub napoje. Karafka pozwala zatrzymać idealny smak wody oraz świeżość wyciśniętych soków. Karafka Dafi wyposażona jest w wieczko chroniące przed szkodliwymi zapachami oraz kurzem. Kolejnym walorem karafki jest modny wygląd i kształt, który pasuje do wszelkiej współczesnej kuchni.
Kontakt
Dafi Karafka
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .