Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy
Ogłoszenie:

Kancelaria adwokacka Warszawa

dodano: 2019.10.31 ważne do: 2020.10.30 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza kancelaria prawna Capital Legal w Warszawie posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa, które zdobyła przy współpracy z krajowymi i zagranicznymi kancelariami prawnymi. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników, radców prawnych oraz adwokatów z Warszawy. Zajmujemy się fachowym doradztwem z zakresu zamówień publicznych, nieruchomości komercyjnych, RODO czy sklepów internetowych e-commerce. Nasza kancelaria prawna z Warszawy składa się z osób z wielką pasją do zawodu i osób z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie prawa. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców i osób indywidualnych. A swoim klientom możemy zaoferować pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdy etap sprawy. 
 
Kontakt
Mateusz Radomyski
ul. Słomińskiego 5/57, 00-195 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: capitallegal.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .