Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Psycholog Rzeszów

dodano: 2017.08.01 ważne do: 2018.08.01 wyświetleń: 143
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy zespołem certyfikowanych psychoterapeutów, specjalizujemy się w psychoterapii indywidualnej. Pracujemy w podejściu psychodynamicznym. Zajmujemy się także pomocą psychologiczną i diagnostyką zaburzeń zdrowia psychicznego.
Zajmujemy się leczeniem osób, które cierpią z powodu różnych zaburzeń emocjonalnych, takich jak zaburzenia nerwicowe (lękowe), depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, jak również terapią osób bezpośrednio nie odczuwających dolegliwości, a cierpiących z powodu trudności w relacjach, braku zadowolenia z życia, trudności w utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, niskiego poczucia wartości.
zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Kamila Makara-Czułno, Joanna Rodzeń-Krawiec
ul. Zamkowa 2/5b, 35-032 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .