Dzisiaj jest: 23.4.2021, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna Wrocław

dodano: 2021.04.06 ważne do: 2021.07.05 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Miewasz problemy sfery psychicznej, może niedawno w twoim życiu wydarzyło się coś traumatycznego i nie jesteś wstanie sobie z tym poradzić? Nasza poradnia składa się z doświadczonych psychologów, którzy pomogli już nie jednej osobie. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to Ciebie także zapraszamy. Nasza poradnia psychologiczna jest otwarta dla wszystkich – niezależnie od wieku, płci i problemów. Oferujemy pomoc osobom o poczuciu niskiej wartości, mającymi problemy z relacjami z innymi osobami. Pomożemy osobom borykającym się z nadmiernym stresem, osobom z zaburzeniami odżywiania i mającym trudności z emocjami. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą strona oraz do kontaktu.
Kontakt
Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna
ul. Gen. Józefa Hallera 188/29, 53-203 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://spps.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .