Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Psychoterapia Bydgoszcz

dodano: 2017.02.21 ważne do: 2018.02.21 wyświetleń: 391
Szczegóły ogłoszenia:
Marta Kosiol- psycholog i psychoterapeuta. Źle się czujesz? Coraz trudniej cieszyć się codziennością? Przeżywasz smutek, żal, nie wiesz co z sobą zrobić? Jeśli odczuwasz te emocje, czujesz, że potrzebujesz rozmowy ze specjalistą, zachęcam do kontaktu ze mną. Mam szerokie doświadczenie w psychoterapii, w terapii indywidualnej i grupowej. 
Dlaczego ludzie poszukują pomocy psychologicznej? Nie dlatego, że taka jest moda, czy z ciekawości- z powodu cierpienia i dyskomfortu, to one zmieniają życie, gaszą światło w oczach. Nie wiesz co miałoby się wydarzyć, byś poczuł się lepiej? Co zmienić w swoim życiu, by zamiast cierpienia pojawiło się dobre samopoczucie? Właśnie na takie i inne pytania wspólnie możemy znaleźć odpowiedzi.

Zapraszam po pomoc psychologiczną do mojego gabinetu w Bydgoszczy. W psychoterapii na ogół to klient wyznacza cele wspólnej pracy, nie obawiaj się, jestem po to by słuchać i by pomóc.

Zacznij zmieniać swoje życie na lepsze, razem odzyskamy Twoją radość z życia i poukładamy wszystko od nowa.
Kontakt
Dr Marta Kosiol Pomoc psychologiczna i psychoterapia
ul. Ul. Wojska Polskiego 19B, 85-171 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .