Dzisiaj jest: 17.2.2019, imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Ogłoszenie:

Promuj się poprzez naklejki trójwymiarowe 3D

dodano: 2017.10.04 ważne do: 2018.10.04 wyświetleń: 155
Szczegóły ogłoszenia:
Naklejka 3d – jak nazwa wskazuje przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem nalepek 3D. Sposób stosowania naklejki jest wielopłaszczyznowe, a to ze względu na oryginalny wygląd. Najczęściejumiejscowić je można na: samochodach, urządzeniach grzewczych i chłodniczych, elektronarzędziach, komputerach, urządzeniach RTV i AGD, zabawkach, i meblach. Podczas produkcji trójwymiarowych nalepek używana jest żywica UV z certyfikatem. Warto podkreślić, że przeprowadzenie realizacji dokonuje się w niespełna kilka minut. Wydruki prezentują najwyższą jakość ze względu na wykorzystanie plotera z atramentami solwentowymi. Wynikowy produkt jest wytrzymały, odporny na ścieranie oraz warunki atmosferyczne.Szczegółowe informacje na stronie internetowej: http://naklejka3d.eu/produkcja-naklejek.
Kontakt
Naklejka3d
ul. Ul. gen. W. Jankego 107/2, 40-616 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .