Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

projekty graficzne,strony www,druk,reklama,ulotki,tanio

dodano: 2018.02.15 ważne do: 2019.02.15 wyświetleń: 300
1 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Reklamowa APM Druk oferuje kompleksowe usługi od projektu graficznego do druku.

Specjalizujemy się w identyfikacji firm, odświeżaniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek, przygotowywaniu projektów drukowanych oraz druku, www i pozycjonowaniem stron.

Zapewniamy obsługę marketingową, kreację i kompleksową produkcję dowolnych materiałów, prowadzenie social media, doradztwo i zakup mediów – po prostu pełną realizację zadań.

Nasza oferta obejmuje:
Ulotki i foldery reklamowe, plakaty, kalendarze, wizytówki, teczki ofertowe, torby papierowe z nadrukiem reklamowym, CD i DVD okładki i naklejki na płyty, zaproszenia i kartki świąteczne, naklejki i etykiety samoprzylepne, karnety i bilety, katalogi i broszury, gazetki reklamowe, notesy reklamowe, ksero, stojaki reklamowe, rollupy, potykacze, banery i siatki reklamowe, folie samoprzylepne, znakowanie gadżetów reklamowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie i administracja stron www, prowadzenie funpage'ów.

Oferujemy również wykonywanie nadruku metodą HYDROGRAFIKI.

Hydrografikę można wykorzystywać do dekorowania szerokiej gamy elementów takich jak:
Lusterka, panele przełączników, klamki, emblematy, kołpaki, felgi, kaski motocyklowe, kaski rowerowe, obudowy laptopów, obudowy sprzętu RTV i AGD, obudowy gniazdek, włączników, dosłownie wszystko co może mieć kontakt z wodą.

Zapraszamy do kontaktu
http://www.apm-druk.pl
Kontakt
APM DRUK
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: www.apm-druk.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .