Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

Rowery Miejskie, Górskie i Trekkingowe - Sklep Szprychy

dodano: 2018.06.08 ważne do: 2019.06.08 wyświetleń: 209
Szczegóły ogłoszenia:
Wielbicieli zdrowego trybu życia zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego SZPRYCHY.COM. Od niemal 10 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie dobrania odpowiedniego roweru, jak i dokonywania serwisu. W naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz duży wybór rowerów: górskie, szosowe, miejskie, turystyczne a także dziecięce, fatbike oraz rowery elektryczne ebike. Zarówno osoby, które zawodowo jeżdżą na rowerach, jak i amatorzy znajdą w naszej ofercie doskonały model oferowany przez docenione w Europie marki: BBF, BOTTECCHIA oraz KROSS. Zachęcamy do kupna roweru poprzez naszą stronę internetową wraz z dostawą pod wskazany adres bądź odbiór osobisty w jednym z wielu salonów zlokalizowanych na Pomorzu. Zamawiając rower na SZPRYCHY.COM lub odwiedzając nasz salon, masz pewność otrzymania profesjonalnego roweru, a także możliwość skorzystania z profesjonalnej usługi serwisowej.
Kontakt
Sklep Szprychy
ul. Objazdowa 5, 83-010 Straszyn, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .