Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Meble biurowe - promocje

dodano: 2019.06.09 ważne do: 2020.06.08 wyświetleń: 356
Szczegóły ogłoszenia:
Wybierając meble do biura, warto postawić na trwałe modele, które przetrwają wiele lat. Takie meble, poza wytrzymałością, powinny również charakteryzować się Meble funkcjonalnością i ergonomicznością. Takie modele znajdziecie w sklepie meblowym Lobby. Wchodząc na stronę internetową lobbysklep.pl można znaleźć meble biurowe metalowe w atrakcyjnych cenach. W ofercie dostępne są, między innymi: szafy kartotekowe na dokumenty w formacie A4, szafy aktowe ze skarbczykiem lub bez, a także szafy witrynowe. Sklep proponuje swoim klientom także metalowe meble warsztatowe.  Oferta jest na tyle bogata, że zarówno właściciel małego warsztatu, jak i dużego zakładu bez problemu urządzi całe wnętrze. Sklep Lobby oferuje meble tylko od najlepszych polskich producentów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty jakości. Przed realizacją zamówienia, firma wykonuje bezpłatny pomiar oraz projekt 3D do akceptacji. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.
 
Kontakt
Lobby Meble s.c.
ul. Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://lobbysklep.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .