Dzisiaj jest: 21.6.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Ogłoszenie:

Sprzątanie biur Warszawa

dodano: 2017.09.07 ważne do: 2017.10.07 wyświetleń: 64
5 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz ekipy sprzątającej, która swoje usługi wykonuje na najwyższym poziomie, a jedną z jej zalet jest kompleksowość oferowanych usług? Nie mogłeś trafić lepiej!
Serwis Sprzatający Perła Sp. z o.o.usytuowany jest na terenie miasta Warszawa. Za swoją wizytówkę uznajemy doskonałe wykonywanie naszych prac oraz grono usatysfakcjonowanych kontrahentów. Nasz wykwalifikowany zespół sprawi, że Państwa biuro czy mieszkanie zostanie doprowadzone do stanu idealnego oraz czystego.
Oferujemy:
- sprzątanie biur
- mycie okien,
- sprzątanie po remontach,
- pranie wykładzin,
- sprzątanie hal i magazynów,
- inne.
Używamy z profesjonalnego sprzętu oraz specyfików czyszczących najlepszych marek po to, by zachować najwyższy poziom sprzątania.
Najważniejsze dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by prace wykonywane przez nas były realizowane sumiennie oraz z najwyższą starannością. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny – to Państwo ustalacie godziny naszej pracy tak, aby nie kolidowała ona z Państwa obowiązkami.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Serwis Sprzątający PERŁA Sp. z o.o.
ul. Tużycka 8/6, 03-683 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: perla-waw.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .