Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

Firma sprzątająca Rzeszów

dodano: 2021.01.13 ważne do: 2021.04.13 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy kompleksowe usługi związane z administracją, zarządzaniem i dbaniem o czystość w nieruchomościach. Buro Obsługi Nieruchomości Forum posiada siedzibę w Krakowie i oddział w Rzeszowie. Oferuje profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Firmę wyróżnia duże doświadczenie, ponieważ współpracowała z wieloma klientami indywidualnymi i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Biuro zapewnia także rzetelne sprzątanie biur, budynków, klatek schodowych i ich najbliższego otoczenia. Odśnieża ona chodniki, parkingi i podjazdy oraz porządkuje liście. Używa tylko wysokiej jakości sprzętu oraz środków chemicznych. Uzupełnia także w budynkach środki higieny. Forum posiada także kwalifikacje na wystawianie świadectw charakterystyki energetycznej ważnych na okres 10 lat.
Kontakt
Bon Forum
ul. Jazowa 28A, 35-326 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .