Dzisiaj jest: 24.2.2019, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

Hurtownia odzieży reklamowej - Texta

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2019.07.03 wyświetleń: 131
Szczegóły ogłoszenia:
Texta.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nadruków reklamowych na odzieży, papierowych i bawełnianych torbach oraz kartonach fasonowych i klapowych. Zajmujemy się również usługami druku metodą sitodruku oraz wykonywaniem opakowań ekologicznych. Spersonalizowane produkty z logotypem firmy, np. t-shirty dla pracowników, mogą być świetnym pomysłem na wyróżnienie swojej firmy wśród konkurencyjnych marek. Produkty z nadrukiem to również dobry nośnik reklamy, dzięki któremu w szybki sposób dotrzesz do potencjalnych klientów i zareklamujesz swoją markę. W Texta.pl skupiamy się na staranności wykonania produktów oraz ich wysoką jakość. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki termin wykonania zamówienia. Zachęcamy do kontaktu!
Kontakt
Drukowanie dla biznesu - Texta
ul. Pogwizdów Nowy 662 k., 36-062 Zaczernie, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://texta.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .