Dzisiaj jest: 17.7.2019, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Regały dla sklepów - BWA (Nowy)

dodano: 2019.02.01 ważne do: 2020.02.01 wyświetleń: 166
Szczegóły ogłoszenia:
Firma BWA to specjalista w zakresie wyposażenia i aranżacji pomieszczeń dla gastronomii i sklepów. Zapewniamy szereg sprzętów oraz akcesoriów koniecznych w każdym supermarkecie, takich jak regały i lady sklepowe, urządzenia chłodnicze i mroźnicze czy boksy kasowe. Gwarantujemy także bogaty asortyment akcesoriów przeznaczonych dla lodziarni, piekarni, cukierni czy restauracji – kupujący znajdą u nas:
 
  •     maszyny do lodów,
  •     witryny cukiernicze do ciast i lodów,
  •     drobne akcesoria sprzęty do lodziarni.

Jako dystrybutor wysokiej klasy sprzętu chłodniczego i gastronomicznego cenionych marek oferujemy także serwis akcesoriów. Działamy nie tylko w Polsce, ale i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii), zapewniając pełną obsługę i indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta prowadzącego sklep lub lokal gastronomiczny.
Kontakt
Regały dla sklepów - BWA
ul. Podkomorska 3, 60-326 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .