Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Ogłoszenie:

Szukasz pracy? Zajrzyj na bravecare.pl-praca za granicą

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2021.06.23 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Wypatrujesz świetnie odpłatnej profesji? Uwielbiasz pracować z ludźmi? Nie boisz się nowych wyzwań? Znakomicie! Posiadamy dla Ciebie idealne oferty odpowiednio odpłatnej pracy zagranicą. Praca jako opiekun osoby starszej w Niemczech to coraz częstsza praca wśród Polaków, jacy preferują zarabiać w Niemczech. Bravecare.pl – u nas wyszukasz w pełni legalną pracę jako opiekun osób starszych. Kładziemy nacisk na doskonałą klasę naszych usług i całkowite bezpieczeństwo naszych podopiecznych dlatego interesuje nas wybór wykwalifikowanej oraz zaangażowanej kadry opiekuńczej. Żyjesz w Myślenicach? Wyszukujesz pracy jako opiekun seniora? Przybądź do naszej siedziby, a podyskutujemy o tym jak może wyglądać Twoja pożądana posada.
Kontakt
Bravecare Praca
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .