Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

AZS u niemowląt - leczenie

dodano: 2017.11.30 ważne do: 2018.11.30 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Atopowe zapalenie skóry to choroba alergiczna, której objawy ustępują wraz z wiekiem. Leczenie jest żmudne i trudne. Z tego powodu – jeśli tylko zauważysz jakiekolwiek zmiany na skórze swojego dziecka – od razu reaguj! AZS u niemowląt pojawia się coraz częściej. Według statystyk nawet 10-20% dzieci może cierpieć z powodu tej przypadłości.
Terapia atopowego zapalenia skóry opiera się na wdrożeniu kilku reguł. Należy pamiętać zarówno o leczeniu farmakologicznym, jak i odpowiedniej pielęgnacji skóry. Konieczne jest używanie kosmetyków z emolientami. Marka Eloderm oferuje produkty świetnie sprawdzające się przy AZS u niemowląt. Wysoka zawartość emolientów gwarantuje wytworzenie ochronnej warstwy na skórze. Bariera ta nie pozwala na nadmierną utratę wody. Dzięki temu skóra pozostaje gładka i nawilżona, nie łuszczy się i nie swędzi – objawy choroby ustępują.
Kontakt
elodermm
ul. Pelplińska 19, Starogard Gdański, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .