Dzisiaj jest: 17.7.2019, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Maty rehabilitacyjne i rwa kluszowa Zdrowolandia

dodano: 2018.03.14 ważne do: 2019.03.14 wyświetleń: 181
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza spółka gwarantuje duży wybór między innymi produktów medycznych a także rozmaitego rodzaju wyrobów wykorzystywanych  ponadto przez osoby w trakcie terapii. Współdziałamy w naszej firmie z prestiżowymi producentami, co umożliwia nam zawarować konsumentom wyroby najwyższej właściwości a w tym samym czasie o wypróbowanym działaniu. 

Jednocześnie w naszej firmie takie towary jak maty rehabilitacyjne osiągalne są w naszym internetowym sklepie, gdzie świadczymy między innym kompetentne doradztwo, które umożliwia na właściwe dostosowanie pojedynczych produktów do oczekiwań naszych klientów. 

Produkty, które pochodzą od renomowanych producentów umożliwiają dodatkowo na zagwarantowanie dopasowania poszczególnych produktów pod kątem trwałości oraz czasu użytkowania. Gwarantujemy również nader sprawne wykonywanie pojedynczych zamówień a także szybkie przeprowadzanie zleceń składanych w naszym zaawansowanym sklepie internetowym. 

Zapraszamy do zaznajomienia się ze elementami propozycji naszej spółki oraz do odwiedzania naszej strony firmowej!Kontakt:
Maty rehabilitacyjne i rwa kluszowa Zdrowolandia
ul. Mała Góra 71 
30-864 KRAKÓW
tel: 691 250 776
ulr:  https://www.zdrowolandia.pl/podkategoria/185
mail: zdrowolandia@aplimedica.pl
Kontakt
Zdrowolandia
ul. Ul. Mała Góra 71, 30-864 Kraków Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .