Dzisiaj jest: 15.10.2021, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Ogłoszenie:

Rynny Wrocław

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 163
Szczegóły ogłoszenia:
Poprawne odpływanie wody z budynków jest konieczne by zastrzec harmonię budowy, głównie w okresie jesiennym i wiosennym oraz zalega śnieg. Ann Dach z Wrocławia proponuje pewne rozwiązania w tym zakresie. Rynny, które proponujemy swoim klientom, pochodzą od sprawdzonych producentów. Oferowane obróbki blacharskie będą zaprojektowane ze stali lub aluminium. Rynny te są solidne i z całą pewnością będą bardzo dobrze służyć.

Przeróbki blacharskie podstawowym fragmentem dachu. Sprawia się je z blachy zazwyczaj w tej samej barwie, co pokrycie dachu. Odpowiednie założenie obróbek zapewni pasującą estetykę całości. Wymiary rynien są uzależnione od konstrukcji dachu. Im bardziej zróżnicowany dach, tym więcej obróbek i większe koszty. Natomiast w Ann Dach wykonamy je solidnie.
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Robotnicza 13, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .