Dzisiaj jest: 19.6.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Najpopularniejsze
Piłka nożna
Więcej »
Sport
 • Le Mans. Odwiedzamy pitstop. Wideo
  19.06.2018
  Chcecie się dowiedzieć, jak wygląda praca ekipy odpowiedzialnej za wymianę ogumienia podczas najlsłynniejszego na świecie 24-godzinnego wyścigu? Sprawdzajcie ten materiał Eurosportu z Le...
 • Kamil Majchrzak przebrnął przez trudne eliminacje
  19.06.2018
  Nie było łatwo, ale Kamil Majchrzak przeszedł trzystopniowe kwalifikacje i dostał się do challengera na trawie w Ilkey. Pokonał w nich m.in. Huberta Hurkacza, a na koniec w poniedziałek...
 • Północ Korei jedna się z Południem. Wideo
  19.06.2018
  Na razie jedynie w wymiarze sportowym. Przedstawiciele obu krajów spotkali się w sprawie kolejnych startów obu reprezentacji pod jedną, wspólną koreańską flagą.
 • Trudne zadanie Rogera Federera w Halle
  19.06.2018
  W miniony weekend Roger Federer odzyskał pozycję lidera rankingu ATP, ale szybko może ją stracić. Szwajcar musi wygrać turniej w Halle. Jeśli noga mu się powinie, nie będzie już światową...
 • Nikodem Jeżewski rzuca rękawicę Andrzejowi Fonfarze
  19.06.2018
  W sobotni wieczór Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) udanie zadebiutował w limicie kategorii junior ciężkiej. I szybko pojawił się człowiek, który chętnie skrzyżuje z nim rękawice.
Więcej »
Kobieta
 • Jak dbać o stopy w każdym wieku?
  19.06.2018
  Stopy zaczynają się starzeć już około 30 roku życia, a ten proces przyspiesza po 50tce. Czy wiesz, jaka pielęgnacja stóp pozwoli ci zawsze cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami?
 • Spektakularna metamorfoza Katarzyny Niezgody
  19.06.2018
  Polacy usłyszeli o Katarzynie Niezgodzie, gdy zaczęła spotykać się z Tomaszem Kammelem. Prawniczka i prezenter byli parą ponad dekadę!
 • Pięć mało znanych faktów na temat cukrzycy
  19.06.2018
  Wiesz, że można cofnąć cukrzycę typu 2? Dlaczego istotne jest mierzenie obwodu pasa? Które leki mogą pośrednio wywołać cukrzycę? Poznaj ważne fakty o tej chorobie!
 • Katarzyna Nosowska zmieniła wizerunek
  19.06.2018
  Katarzyna Nosowska przez lata była wokalistką i autorką tekstów w zespole Hey, który w 2017 roku zawiesił działalność.
 • Długa sukienka na lato - idealny wybór
  19.06.2018
  W letniej garderobie powinny się pojawić długie sukienki, zwiewne, z lejących się materiałów. Idealne na plażę, ale też na spacer nadmorskim deptakiem czy wyjście do kawiarni. Propozycji...
Więcej »
Waluty
Więcej »
Aktywne wątki na forum
Więcej »
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .