Dzisiaj jest: 22.4.2021, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Ogłoszenie:

Zdjęcia dronem z lotu ptaka, filmowanie z powietrza

dodano: 2017.09.12 ważne do: 2021.09.09 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy niedużą firmą, która chętnie podejmie się współpracy przy realizacji ujęć, zdjęć i filmów z powietrza. Usługi dronem wykonujemy nowoczesnym sprzętem, który filmuje w 4K, gwarantuje zdjęcia z wyjątkowej pespektywy oraz daje możliwość przeprowadzenia transmisji na żywo z kamery (możemy pełnić rolę obsługi kamery dla koncertów, organizatorów eventów czy imprez masowych każdego typu). Choć działamy na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego, to nie wykluczamy realizacji filmów czy zdjęć w innym regionie kraju. Oprócz licencji na sterowanie dronem, posiadamy doświadczenie przy tworzeniu kreacji dla wielu znanych marek - sprawdź szczegóły na naszej stronie www!
Kontakt
Dronography
ul. Tęczowa 78/5c, 53-603 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.dronography.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .