Dzisiaj jest: 29.5.2020, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Ogłoszenie:

Szklarska Poręba dom wczasowy

dodano: 2019.09.04 ważne do: 2020.09.03 wyświetleń: 221
Szczegóły ogłoszenia:
Dzisiejsze tempo życia, powoduje, że coraz to częściej czujemy się wyczerpani. Warto, w takim razie od czasu do czasu pomyśleć o wypoczynku, w którym będziemy mogli oddać się jedynie przyjemnością i zapomnieć o naszych powszednich obowiązkach. Ośrodki spa w naszych górach oferują nam bardzo efektywny odpoczynek w najbardziej komfortowych warunkach, pozwalają na relaks i odprężenie, a również zapomnieć nam o powszednich troskach. Pokoje w takich ośrodkach są niesłychanie komfortowe, a restauracje podają zdrowe posiłki - polecamy Pensjonat Przy Skałkach. Na dodatek możemy skorzystać z dużej grupy zabiegów takich jak masaże, maseczki, nie tylko na twarz, jednakowoż też całe ciało, odprężające i aromatyczne kąpiele. Ośrodki te oferują wiele pakietów na każde okazje na przykład dla zakochanych dla młodych mam, a również dla mężczyzn, jacy również niesłychanie niemało pracują i należy im się wypoczynek. Jest to bardzo modna w ostatnich latach metoda na spędzenie wolnego czasu. Wspomaga nam się nie wyłącznie zrelaksować, jednakowoż również naprać dystansu do powszednich spraw, które wielokrotnie wielu z nas przytłaczają swoim mnóstwem.


 
Dane Kontaktowe:

Dom Wczasowy Przy Skałkach
58 - 580 Szklarska Poręba
ul. 1 Maja 36 A
Dom Wczasowy: (+48) 516 090 009
Adres URL: https://www.przyskalkach.pl
Email: przyskalkach@o2.pl
Kontakt
Pensjonat Przy Skałkach
Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .