Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Diagnostyka pojazdów Kraków

dodano: 2019.09.29 ważne do: 2024.04.14 wyświetleń: 42
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy nowoczesny warsztat diagnostyczny samochodów oferujący usługi w Krakowie. Zawsze wspieramy naszych klientów w bezproblemowym utrzymaniu ich samochodów. Diagnozujemy bezbłędnie im auta, ażeby mieli właściwą wygodę jeżdżąc nimi.

Gwarantujemy pełną usługę serwisową samochodów nowych i używanych. Cieszymy się reputacją sprawnego serwisu, polecanego jako profesjonalną pomoc w trudnych sytuacjach. Staliśmy się kontrahentem dla wielu krakowian, którzy rozumieją, że mogą na nas liczyć przy następnych awariach. Z użyciem specjalistycznych metod diagnostyki wiemy, jak walczyć z błędnie zdiagnozowanymi usterkami. Odwiedzają nas posiadacze starszych aut a także kierowcy pojazdów o skomplikowanych rozwiązaniach.
Kontakt
Stacja kontroli pojazdów ACG AUTO Kraków
ul. Ul. Christo Botewa 1F, 30-681 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .