Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Usługi ślusarskie – awaryjne otwieranie zamków Trójmiasto

dodano: 2019.11.14 ważne do: 2020.11.13 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Czasem zdarza się tak, że w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności znajdujemy się w komfortowej sytuacji. Sytuacją, o której mowa są zatrzaśnięte drzwi samochodu lub zatrzaśnięte drzwi do mieszkania. Powstają wtedy pytana. Co zrobić, gdy zatrzasną się drzwi? Złamałem klucz w zamku co teraz? Co zrobić, gdy zgubi się klucze? Kto w Trójmieście awaryjnie otworzy drzwi? Na wszystkie te pytania odpowiedzią jest nasza firma ślusarska. Oferujemy usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi. Co dokładnie wykonujemy?:
-awaryjne otwieranie samochodów,
-awaryjne otwieranie mieszkań
-awaryjne otwieranie sejfów
-wymiana zamków
-usługi ślusarskie
Wiemy, że możesz właśnie mierzyć się ze stresującą sytuacją. Właśnie w trosce o twój komfort działamy natychmiastowo oraz pomagamy przez całą dobę. Pamiętaj jeśli będziesz potrzebować awaryjnego otwierania drzwi w Trójmieście. Nie wąchaj się i skontaktuj się z nami.
Kontakt
Maciej Bytniewski
Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .