Dzisiaj jest: 20.5.2022, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Ogłoszenie:

Wynajmem samochodów osobowych - Moto-Partner

dodano: 2020.03.25 ważne do: 2022.03.24 wyświetleń: 168
Szczegóły ogłoszenia:
Twoje służbowe auto jest u mechanika, a Ty chcesz realizować zlecenia transportowe dla kontrahentów? W Moto-Partner znajdziesz odpowiednie auto, dzięki któremu unikniesz przestoju w obsłudze kontrahentów. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych zapewnia krótko- i długoterminowy wynajem komfortowych aut, takich jak furgony, kontenery, plandeki (również z windą), chłodnie i izotermy, jak również lawety. Właścicielom firm proponujemy także korzystny finansowo wynajem długoterminowy samochodów osobowych marki Kia, na który można się zdecydować zamiast leasingu. Gwarantujemy bogaty pakiet usług opcjonalnych, między innymi pakiet Assistance, wsparcie w przypadku wypadku, usługę door 2 door, dzięki której możesz odebrać auto w wyznaczonym czasie i miejscu. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Wynajmem samochodów osobowych - Moto-Partner
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .