Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
Ogłoszenie:

Wywóz gruzu Puszczykowo

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2021.06.19 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wywóz gruzu, śmieci i odpadów budowlanych na na terenie Wielkopolski. Z naszych usług korzystają mieszkańcy miejscowości, takich jak: - Puszczykowo, Śrem, Luboń, Czempiń, Brodnica, Mosina, Grodzisk Wielkopolski, Komorniki i wiele innych. Odbieramy również odpady wielkogabarytowe, takie jak - tapczany, stoliki, stoły, krzesła, fotele. A także odpady zielone, w tym: trawę, liście, gałęzie, wiatrołomy, krzaki. Wynajmujemy przenośne toalety w Poznaniu i okolicach, a także - kontenery socjalne. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy, któreprzejadą przez każde - nawet najwęższe bramy. Nasze pojazdy wyposażone są także w dźwig HDS, który przyspiesza załadunek. Oferowane przez nas kontenery są pojemne i solidne. ‌Obsługujemy osoby indywidualne, a także wiele firm różnych profesji, w tym wielu deweloperów.

„Eko – Rondo” s. c.
ul. Nadwarciańska 11
62-041 Puszczykowo
tel. 506733141
biuro@eko-rondo.pl
Kontakt
„Eko – Rondo” s. c.
ul. Nadwarciańska 11, 62-041 Puszczykowo, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .