Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Ogłoszenie:

Bezpośredni importer z Chin - ChinaGo

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.11.27 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
ChinaGo to doświadczona, specjalistyczna marka z Krakowa, która od wielu lat współdziała z przedsiębiorstwami na internacjonalnym rynku. Swoją ofertę kieruje do wszystkich zaintrygowanych potencjalną współpracą z Chinami. Newralgicznym obszarem jej działania jest nawiązywanie kontaktów pomiędzy firmami z Polski (i innych krajów) a gospodarczym gigantem. Wieloletnie doświadczenie połączone z perfekcyjnie opanowanym językiem i kulturą Państwa Środka powoduje, że stanowi łącznik pomiędzy przyszłymi partnerami handlowymi. ChinaGo.pl pomaga zorganizować eksport oraz import towarów do Chin, pośredniczy również w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ można znaleźć więcej informacji w tym zakresie. 
Z zaangażowaniem realizuje także projekty poboczne, sprzyjając pomocą na każdym ich etapie. W swojej ogromnej ofercie ma także analizę możliwości współpracy z Państwem Środka, to właśnie dzięki jakiej w nieskomplikowany sposób można określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo funkcjonuje na terenie całej Polski, proponując usługi na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę. 
 
Kontakt
chinago.pl
ul. Szlachtowskiego 12B, 30-132 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://chinago.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .