Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Ogłoszenie:

Obsługa szkód komunikacyjnych - hoolster.pl

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Jednostka Hoolster jest jednym z liderów na rynku przedsiębiorstw zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień i eliminacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na terenie Bielska- Białej i w bezpośrednim sąsiedztwie okolicznych miast kraju. Od wielu lat przeprowadza udane procesy pozyskiwania zadośćuczynień powypadkowych. Jej oferta oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, natychmiastowym holowaniem na parking, naprawą auta z OC/AC jak także zdobyciem przez poszkodowanego samochodu zastępczego z OC sprawcy. 
Dodatkowo kompleksowość usług zapewnia całkowitą likwidację szkód, obejmującą uregulowanie wszelkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, doświadczoną wycenę krzywdy, bezpłatną kalkulację jej naprawy i jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zaznajomić się ze wszelkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję niezawodności i indywidualnego rozwiązania kłopotu. Swoim Konsumentom umożliwia także skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, jakie zostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu służąc realną pomocą i radą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://hoolster.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .