Dzisiaj jest: 4.12.2020, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Ogłoszenie:

Inteligentny dom Poznań - S-control.pl

dodano: 2020.11.21 ważne do: 2021.11.21 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Inteligentny dom w Poznaniu https://s-control.pl/instalacja-inteligentnego-domu-poznan/ to odpowiedź na współczesne oczekiwania ludzi. Dla osób budujących domy lub poszukujących nowych rozwiązań technologicznych, przygotowano ofertę Smart Control. Firma projektuje i wykonuje systemy domów inteligentnych, takie jak: KNX, Loxone i Grenton. Realizowane usługi mają na celu zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i mobilności mieszkańców. Są także źródłem oszczędności energii i w konsekwencji zoptymalizowania finansów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu projekty są ściśle spersonalizowane i dopasowane do potrzeb osób zamawiających. Automatyka budynkowa w Wielkopolsce na poziomie Smart Control to wartościowa inwestycja, która rzutuje na poprawę jakości życia.
Kontakt
Smart Control
ul. Jeziorna 14, 62-400 Słupca, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .