Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

Firma sprzątająca Wola Warszawa - Profesjonalne usługi sprzątania

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.12 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Twoje biuro może lśnić czystością. Co więcej, nie będziesz musiał nawet kiwnąć palcem, aby tak się stało. Wystarczy zadzwonić lub napisać do firmy Bryliant. Jesteśmy niezawodni i doczyścimy każdy brud. Oferujemy fachowe sprzątanie biur Warszawa, niezależnie od tego, czy Twoja firma mieści się w jednym pokoju, czy może w całym budynku. Do każdego zadania dobieramy odpowiednią liczbę osób po to, aby całość przebiegła dyskretnie i sprawnie. Co ważne, zawsze przyjeżdżać do Ciebie będzie ta sama ekipa, dzięki czemu będziesz widział, kto konkretnie znajduje się w Twoim biurze. Częstotliwość naszych wizyt ustalana jest indywidualnie. Możesz skorzystać jednorazowo z naszych usług, ale możesz również podpisać z nami dłuższą współpracę, na indywidualnych warunkach. Wszystkie przydatne informacje na temat Bryliant, znajdziesz na naszej stronie internetowej. Z naszą pomocą, Twoje biuro będzie zapraszać czystością już od progu. 
Kontakt
Firma sprzątająca Warszawa - Bryliant
ul. Na Skraju 68, 02-197 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .