Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

Do domu wieczorową porą dotrze pizza

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.12 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Nocna pizzeria to doskonałe miejsce dla każdego. Pizza na dowóz jest dobrym jadłem. Można jadać je zawsze, gdy jest taka potrzeba. Pizza w dostawie jest sposobem na najlepsze jedzenie. Nocna pizzeria jest miejscem potrzebnym - w nocy, po 1.00 czy 2.00 sklepy są niedostępne, a pizza jest dostępna, można ją zamówić pod wskazany adres i ponadto niedrogo. Nie trzeba nigdzie chodzić i jeździć, a pizza jest dowożona pod adres domowy klienta. Nasza pizza jest pyszna. Nasza pizza jest wyjątkowa, dociera pod wskazany adres, może mieć rozmiar 30 lub 40 centymetrów, do wyboru. Pizza w nocnych godzinach jest dowożona przez kuriera w określone miejsce, nie jest kosztowna, a na pewno jest wyborna. Wyborne jedzenie niedrogie świetnie się sprawdza jako późny posiłek wieczorny lub jedzenie podczas spotkań towarzyskich. Nasi pracownicy posiadają termiczne torby i w nich zawożą pizzę, aby po drodze nie ostygła i nie straciła aromatu. Klienci zamawiają różne pizze: mięsne, warzywne, z owocami, brzoskwiniami, słodkie, pikantne lub słone. Wysoka jakość pizzy to baza, a jej smak jest niezapomniany. Pizza w nocy to doskonały wybór - syci i pozwala doczekać do rana, gdy można zrobić zakupy w sklepie. 
Kontakt
Slice of Heaven - Nocna Pizzeria
ul. Pizza Wrocła, 54-130 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .