Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Anteny telewizyjne - montaż konfiguracja

dodano: 2018.05.30 ważne do: 2019.05.30 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza Marka zajmuje się instalowaniem anten satelitarnych i analogowych. W ofercie mamy naprawę instalacji analogowych i satelitarnych, sprzedaż anten i akcesoriów, pełną obsługę, dodatkowo profesjonalne konsultowanie techniczne. Nasza usługa skierowana jest do osób fizycznych, korporacji, szkół ze stolicy Małopolski i sąsiednich miast. Dzięki sporemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom naszego teamu proponowane przez KrakSatMedia usługi montażu anten są w światowym poziomie. Codziennie zdołamy doradzić i pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji. Oferowane przez nas systemy antenowe wytwarzane są z odpornych materiałów, utrzymując dostępną cenę. Poszukujecie porządnej konfiguracji anteny? Zadzwoń dziś. 
Kontakt
Kamil
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: kamildrzewinski.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .