Dzisiaj jest: 4.12.2020, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Ogłoszenie:

Dafi-Filtr Polipropylenowy 10µm do filtracji wody kranowej

dodano: 2020.11.21 ważne do: 2021.11.21 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Jak szybko oraz niskim nakładem zdobyć wielką ilość wody zdatnej do spożycia, a przy okazji pysznej i o ładnym zapachu? Zwykle na pierwszą myśl przybywają nam zakupy w sklepie oraz coraz droższa woda butelkowana. Szczęśliwie istnieje sporo ciekawsza alternatywa. Artykuły polskiego wytwórcy Dafi takie jak filtr polipropylenowy umożliwią Ci uzyskać dobrą wodę, gotową do spożycia prosto z kranu. Filtr polipropylenowy oczyszcza wodę w sposób mechaniczny. Kolejne powłoki filtra usuwają z wody piasek, niewielkie zawiesiny, wytwory rdzy, zabrudzenia wymywane z powierzchni armatury hydraulicznych lub tłuszcze. Dokonaj zakupy online w sklepie internetowym Dafi bez wychodzenia z domu!
Kontakt
Filtr Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .