Dzisiaj jest: 20.5.2022, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
Ogłoszenie:

Sztukateria

dodano: 2022.05.06 ważne do: 2023.05.06 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Sztukateria to doskonała dekoracja sprawdzająca się właściwie w dowolnym wnętrzu. Nie ma znaczenia czy to pomieszczenie czy dom to sztukaterię można tam umieścić. Aktualnie sztukateria tworzona jest nie z gipsu, a z mocnego styropianu. To umożliwiło znamiennie zmniejszyć jej wagę, więc swobodnie i szybciej można sztukaterię instalować na ścianie, przy podłodze czy na suficie. Jest wiele możliwości, dlatego sztukateria przyda się w naszym domu. Wystarczy zamysł na to jak zagospodarować sztukaterię, a weny można wyszukiwać w Internecie. Najpopularniejsze są fragmenty instalowane przy suficie. Listwy sufitowe mogą być znakomitym rozwiązaniem, jeżeli pragniemy ukryć instalacje oświetlenia LED. Wystarczy klej, aby wolno było przytwierdzić sztukaterię tam gdzie tylko to jest niezbędne. Surowiec, z którego sztukateria została skonstruowana, jest wytrwały na wilgoć jak i na ogień. Jest stabilny, estetyczny i funkcjonalny. To cechy, które są niezmiernie ważne dla każdej osoby potrzebującej umieścić takie ozdoby we wnętrzu.
Kontakt
Sztukateria dla Twojego domu
ul. Prądocin 11, 66-446 Deszczno, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .