Dzisiaj jest: 22.4.2024, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Ogłoszenie:

Producent garaży blaszanych, garaże blaszane na zamówienie, stalowe bramy

dodano: 2022.07.15 ważne do: 2023.07.15 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:


SUPERSTAL to producent garaży blaszanych na indywidualne zamówienia. W asortymencie ma także zrobione ze stali bramy wjazdowe. Zleceniodawcy, jacy się tu zgłoszą cenią zwłaszcza to, że mają możliwość zamawiać wszystko zgodnie z tym, jaka jest ich wizja a także jakie mają uwarunkowania na prywatnym terenie. Uwagi można już wprowadzić w konfiguratorze znajdującym się na stronie www.

Zlecenie będzie wykonane rzetelnie oraz w terminie, a montaż jest bezpłatny. Poza garażami zrobionymi z blachy na pojazdy można także zdecydować się na to, żeby zaprojektowane zostały schowki z blachy na akcesoria do ogrodu: taczki, kosiarki, drewno, czy węgiel. Producent blaszanych garaży dokładnie zaznajamia się z oczekiwaniami zleceniodawców, a potem zrealizuje całość na podstawie najwyższych standardów. Dodatkowo proponuje możliwość doboru garaży z asortymentu, o konkretnych rozmiarach. Klienci mają możliwość także zamawiać stalowe bramy garażowe uchylne, dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe. Dostępne są one w wersji ocieplanej i nieocieplanej.

SUPERSTAL
Sadek-1 34-620 Jodłownik
tel. 18 332 22 35
tel. kom. 667 561 233
e-mail: zamowienia@esuperstal.pl
 
Kontakt
SUPERSTAL
woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .