Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Ogłoszenie:

Sklep z produktami kosmetologicznymi - Luluclinic

dodano: 2019.05.16 ważne do: 2020.05.15 wyświetleń: 431
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzisz gabinet kosmetyczny lub klinikę i poszukujesz skutecznych rozwiązań dla swoich klientów? W LuluClinic przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę oryginalnych i profesjonalnych produktów, wykorzystywanych w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi wypełniacze tkankowe, peelingi chemiczne, a także pakiety kosmetyków, których skuteczność została potwierdzona przez specjalistów.

Zapewniamy indywidualne podejście do Twojego zamówienia, profesjonalne doradztwo odnośnie produktów oraz korzystne warunki zakupów - zamówienia złożone do południa wysyłamy tego samego dnia, a te o wartości powyżej 259 zł dostarczamy za darmo!
Kontakt
Produkty kosmetologiczne - Luluclinic
ul. Noakowskiego 14/18, 00-666 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .