Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
Ogłoszenie:

Porady Bravecare-zajmowanie się osobami w podeszłym wieku za granicą

dodano: 2019.11.23 ważne do: 2020.11.22 wyświetleń: 157
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech? Nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę i gdzie się zgłosić? Albo może już robisz jako opiekunka, jednak masz problemy ze swoim podopiecznym bądź mieszkaniem w Niemczech? Jako BraveCare.pl przygotowaliśmy zestaw przydatnych rad dzięki którym będziesz umiała rozwikłać jakiekolwiek problemy. Zawód opiekunki to ciężka sztuka, przez to warto się adekwatnie do niego przygotować. Seniorzy bywają marudni i schorowani, a same Niemcy to kraj wielokulturowy, obecnie bardzo różniący się od Polski. Zobacz jak radzić sobie z dolegliwościami oraz humorami seniora, jak spędzać wolny czas w Niemczech i wiele, wiele innych spraw.
Kontakt
Brave Care
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .