Dzisiaj jest: 21.10.2020, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Ogłoszenie:

Dmuchawy - Airpol

dodano: 2020.10.16 ważne do: 2021.10.16 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Airpol to największy w kraju, polski producent sprężarek, który jest obecny w branży pneumatycznej od ponad 50 lat. W 1998 roku wdrożyliśmy normę ISO 9001 - standardy zarządzania jakością obowiązujące na całym świecie. Dbamy o ciągły rozwój technologii, dlatego posiadamy biuro konstrukcyjne, w którym realizujemy zamówienia na życzenie Klienta i tworzymy energooszczędne rozwiązania. Nasz bogaty asortyment obejmuje zarówno sprężarki jak i urządzenia uzdatniające sprężone powietrze. Jesteśmy jedynym producentem stopni śrubowych w kraju, co świadczy o tym, że jesteśmy specjalistą w branży. Oferujemy gruntowną obsługę i pełen serwis w ramach 5-letniej gwarancji na sprężarki śrubowe olejowe, a także po jej zakończeniu.
Kontakt
Dmuchawy - Airpol
ul. Nieszawska 15, 61-021 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .