Dzisiaj jest: 15.10.2021, imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Ogłoszenie:

Exact - biuro rachunkowe

dodano: 2018.05.31 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria księgowa Exact Kraków to życzliwa i kompetentna rachunkowość, usługa ułożona z myślą o tych, lubiących solenne nastawienie do zagadnienia, przystępną cenę i bezproblemową współpracę. Szanujemy każdego przedsiębiorcę i chcemy poznać jednostkowe potrzeby biznesowe, tak aby rozpocząć udaną współpracę, by podpowiedzi, które od nas otrzyma, dawały możliwość osiągnąć ustalone cele. Zamierzeniem biura rachunkowego jest konstruowanie wydajnej i długotrwałej współpracy z Klientami bazującej na zdobytych przez nas umiejętnościach oraz sporym doświadczeniu w rozumieniu Państwa potrzeb. Gwarantujemy pełną poufność oraz rzetelnie wykonujemy rachunkowość w firmie. Gwarantujemy skuteczną komunikację, sprawną wymianę wiadomości oraz wgląd w teraźniejszą kondycję księgową Twojej spółki.
Kontakt
Exact: biuro rachunkowe Kraków
ul. Al. Płk. Wł. Beliny Prażmowskiego 35/4, 31-514 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: kancelaria-exact.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .