Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Ogłoszenie:

Kalendarze książkowe - StudioKalendarzy.pl

dodano: 2017.06.20 ważne do: 2020.06.17 wyświetleń: 394
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie firmy, które poszukują eleganckich i efektownych gadżetów reklamowych. Naszą specjalnością są kalendarze reklamowe, wsród których szczególnie polecamy Państwu kalendarze książkowe.
Kalendarze książkowe, które znajdują się w naszej ofercie to propozycja dla wszystkich firm dbających o swój wizerunek oraz chcacych zapewnić sobie źródło skutecznej reklamy. W ramach proponowanych Państwo wzorów znajdują się przeróżne propozycje, które odznaczają się bardzo eleganckim i niekonwencjonalnym wyglądem. Szeroki wachlarz możliwości doboru kolorystyki opraw, rodzajów bloków oraz metod nanoszenia na nie reklam sprawiają, że nasze kalendarze książkowe stają się gadżetami, których nie powstydzi się żadna firma.
Oferujemy kalendarze książkowe w formatach:
  • a5
  • a4
  • b5
  • kieszonkowe
gdzie każdy z nich dostepny jest w opcji z blokiem dziennym lub tygodniowym.
Zapraszamy!
Kontakt
StudioKalendarzy.pl
Warszawa, Kraków, Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .