Dzisiaj jest: 23.4.2021, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Veraco Konstrukcje reklamowe i wystawiennicze

dodano: 2021.04.06 ważne do: 2021.07.05 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.  Oferujemy różnego rodzaju systemy wystawiennicze oraz reklamowe. Między innymi są to:  stojaki na ulotki i foldery, stojaki na plakaty, stojaki informacyjne, totemy oraz ekspozytory produktów, kasetony reklamowe, tabliczki informacyjne, szyldy.  Gdańsk i Gdynia to jedne z miast, w których efekty naszej pracy służą jako skuteczne narzędzia promocji w przestrzeni publicznej.           Mając na uwadze indywidualne wymagania Klientów oraz zmieniające się trendy chętnie podejmujemy się realizacji projektów niestandardowych w zakresie wymiarów, designu i zastosowanych rozwiązań. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą
Kontakt
Veraco
ul. Dąbrówki 80/11, Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://veraco.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .