Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Depilacja brazylijska woskiem

dodano: 2018.05.30 ważne do: 2019.05.30 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Na witrynie internetowej prowadzonego przez nas salonu kosmetycznego w Krakowie czeka na ciebie doskonała propozycja na wakacje. Jeśli chciałabyś fantastycznie wyglądać na plaży, depilacja brazylijska woskiem to zabieg, z jakiego powinna skorzystać każda osoba. Zaglądając na serwis kliniki zorientujesz się, że usługa wykonywana jest przy użyciu specjalistycznego wosku, zaopatrzonego w system chłodzenia, co faktycznie redukuje niemiłe odczucia. Nie musisz obawiać się bólu lub dyskomfortu, a intymna atmosfera umożliwi ci się odprężyć. Nie będziesz czuć niepotrzebnego zawstydzenia. Możesz zdecydować się na depilacją brazylijską woskiem albo jej rodzaj – depilację amerykańską, zależnie od tego, jak dużo owłosienia chcesz pozostawić.
 
Kontakt
SmoothBeauty Institute
ul. Ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .