Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
Ogłoszenie:

Meble i szafy metalowe

dodano: 2019.06.10 ważne do: 2020.06.09 wyświetleń: 233
Szczegóły ogłoszenia:
W większości szkół i uczelni wyższych codziennością stało się użytkowanie sprzętu komputerowego. Takie urządzenia należy jednak przechowywać w odpowiedni sposób. Pomocne będą w tym szafy na laptopy, które dostępne są na tanie-szafy-metalowe.pl. Modele przeznaczone do użytku w szkołach i uczelniach wyższych wyposażamy w praktyczne koła, dzięki czemu cały mebel jest mobilny i umożliwia łatwy transport sprzętu pomiędzy salami wykładowymi. Szafy na laptopy będą także przydatne w biurach. Takie modele posiadają skrytki z oddzielnymi zamkami, dzięki czemu można bez przeszkód korzystać z każdej z nich osobno. W naszym sklepie dostępny jest także szeroki wybór szaf i szafek katalogowych, kartotekowych i skrytkowych. Proponowane przez nas produkty są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, są tanie i wygodne.
Kontakt
PEKRO Piotr Cinkowski
ul. Przedborska 46a, 97-500 Radomsko, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .