Dzisiaj jest: 12.7.2020, imieniny: Brunona, Jana, Wery
Ogłoszenie:

kupię spółkę z długami

dodano: 2019.10.07 ważne do: 2020.10.06 wyświetleń: 203
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie coraz więcej osób decyduje się na założenie prywatnej działalności. Nie wszyscy jednakże mają czas na uregulowanie wielu formalności, wobec tego coraz znacznie większym zamiłowaniem cieszy się dystrybucja spółek. Dzisiaj coraz łatwiej wolno stać się posiadaczem zarejestrowanej już spółki, co z pewnością pozwoli nam na zaoszczędzenie mnóstwo cennego czasu. Jeśli więc jedynie chcesz stać się właścicielem takiej spółki, na pewno warto poszukać biura, jaka zajmuje się sprzedażą spółek. Dziś sprzedaż spółek z o.o. jest prowadzona przez wiele rozmaitych firm oraz agencji - sprawdź więcej na FabrykaKreatywna.com. Możesz zatem stać się właścicielem totalnie oryginalnej, zarejestrowanej spółki, masz możliwość także zdecydować się na dalsze poprowadzenie tak oznaczanej spółki z przeszłością. Wybór w dowolnym razie zależy wyłącznie od ciebie, sam wobec tego możesz zdecydować, właścicielem jakiej spółki zostaniesz. Rzecz jasna wcześniej warto umówić się na spotkanie, aby omówić wszelkiego typu szczegóły połączone z zakupem danej spółki, bez względu na to, czy będzie to spółka nowo zapisana czy spółka z przeszłością.
Kontakt
Fabryka Kreatywna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .