Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Ogłoszenie:

Wózki hotelowe

dodano: 2020.06.18 ważne do: 2021.06.18 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy sprzedaż urządzeń czyszczących, w tym - odkurzacze, mopy do mycia podłóg i przemysłowe, szorowarki i froterki, a także - środki czyszczące oraz wózki do sprzątania i wózki hotelowe na pościel. Działalność prowadzimy od roku 1996. Doradzamy w wyborze odpowiednich maszyn oraz artykułów, potrzebnych do utrzymania czystości. Zaopatrujemy w sprzęt szkoły, przedszkola i żłobki, zakłady przemysłowe, szpitale, hotele, galerie handlowe, a także - osoby prywatne. Klientom oferujemy również: sprzątanie po budowach i remontach, czyszczenie elewacji i klimatyzacji, pielęgnację posadzek oraz doczyszczanie dywanów i wykładzin. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Euroczystosc.pl
Lisowo 17
73-120 Szczecin (Chociwel)
tel. 500350920
sklep@euroczystosc.pl
Kontakt
Euroczystosc.pl
ul. Lisowo 17, 73-120 Chociwel k. Szczecina, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .