Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

Sprzątanie grobów w Warszawie

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2021.04.12 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy profesjonalne dbanie o nagrobki na cmentarzach w wielu miejscowościach na terenie całej Polski. Przede wszystkim je sprzątamy, ale też myjemy i dekorujemy zniczami i kwiatami. Biła Lilia to firma, która zdaje sobie sprawę, że wielu osobom opiekę nad miejscami spoczynku bliskich uniemożliwia stan zdrowia, wiek lub odległość. To właśnie dla nich świadczymy wiele usług. Pośród nich znajdują się także renowacja liter, obsypywanie grobów gresem, obsadzanie ich kwiatami oraz montowanie ławeczek lub pomników. Poza tym na potwierdzenie każdej usługi wysyłamy zdjęcia jej efektów. Jesteśmy również otwarci na czynności nie zawarte w naszej ofercie. Można je z nami przedyskutować telefonicznie. Oferujemy także wiele pakietów usług, które pozwalają zadbać o nagrobki nawet przez cały rok.
Kontakt
Biała Lilia
ul. Działkowa 113 lok.15, 05-808 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .