Dzisiaj jest: 28.11.2023, imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Ogłoszenie:

Multiagencja ubezpieczeniowa - ubezpieczenia dla firm - Ubezpieczamy24.com

dodano: 2023.03.28 ważne do: 2024.03.27 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Ubezpieczamy24.com to żywiołowo rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa, specjalizująca się w wszechstronnym ubezpieczeniu korporacji. Nasza oferta skierowana jest do biznesmenów, jacy cenią sobie bezpieczeństwo swojego biznesu i chcą zatroszczyć się o ochronę swojego majątku. Jesteśmy zespołem obeznanych ekspertów, jacy zawsze doradzą najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dobrane do potrzeb oraz wymagań kontrahentów. W naszej ogromnej ofercie odszukasz gigantyczny wybór polis ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia majątkowe, OC oraz AC, ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, co daje nam możliwość zaproponowania perfekcyjnych warunków ubezpieczenia i konkurencyjnych cen. Jesteśmy zawsze gotowi do negocjacji, żeby zapewnić klientom jak najlepsze warunki umowy. Naszym priorytetem jest zawsze indywidualne nastawienie do klienta i jego potrzeb. Skutkiem tego też nasi profesjonaliści pomogą w doborze perfekcyjnych rozwiązań ubezpieczeniowych, jakie będą odpowiadały konkretnym wymaganiom firmy.
 
Kontakt
Ubezpieczamy24.com
woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .