Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
Ogłoszenie:

Premie-praca BraveCare

dodano: 2020.01.14 ważne do: 2021.01.13 wyświetleń: 142
Szczegóły ogłoszenia:
Profesja opiekuna osób starszych w Niemczech to równocześnie ciekawe i dobrze płatna posada, ale wymagająca od osoby która się jej podejmuje dużej odporności na stres oraz odpowiedniego wykształcenia. Nieraz praca ta wymaga też pójścia na duże ustępstwa, na przykład zostania z seniorem na czas świąt. Nie każda osoba jest jednakże gotowa na takie poświęcenia. Żeby skłonić opiekunów osób starszych przygotowaliśmy dodatkowe bonusy finansowe jakie gwarantują uzyskanie dodatków do wypłaty w wysokości + 150 euro do pensji za 3 dni świąteczne w grudniu – 25, 26 grudnia i 01 stycznia oraz + 100 euro do pensji za 2 dni świąt wielkanocnych. Chcesz zarabiać więcej i nie masz potrzeby jechać na święta do naszego kraju? Skorzystaj z dodadkowej premii do wypłaty.
Kontakt
BraveCare Praca za granicą
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .